הרשקו תכשיטיםחיפוש :

צמידי גולדפילד


צמידי גולדפילד, באנגלית- מצופה בזהב, הם בדיוק מה ששמם אומר, צמידים המצופים זהב. לפי הגדרות של ועדת הסחר הפדרלי בארצות הברית, צמיד גולדפילד הוא צמיד אשר מכיל שכבה של זהב באיכות 10 קראט לפחות אשר חובר באופן מכני למתכת אחרת בבסיס הצמיד (לרוב המתכת היא נחושת או ניקל).

למה דווקא צמידי גולדפילד?

הסיבות לבחירת זהב כמתכת לתכשיט שלך הן ברורות מאליהן. זהב משדר יוקרה, זהב נוצץ, זהב קשיח ולא מתלכלך בקלות או
בדיוק בשביל זה נוצרו צמידי הגולדפילד. צמידים אשר מכילים כ-5% זהב, אך כלפי חוץ נראים כצמידי זהב לכל דבר אולי בגלל זה צמידי הגולדפילד הפכו לטרנד כאן בישראל, שכן המראה הנוצץ שלהם והמחיר הנמוך שלהם מרכיבים יחד רכישה מושלמת.
צמידי הגולדפילד ידועים ביכולת שימור הצורה שלהם לאורך שנים, הם מאפשרים יותר ״חופש פעולה״ ליצרן התכשיטים,לא משחיר במגע עם מים.
 לא תמיד יש בידינו את התקציב לפנק בתכשיט מזהב טהור, במיוחד כשאופנה משתנה כל הזמן ואין טעם לבזבז אלפי שקלים עבור צמיד למספר חודשים ולכם הומצאו צמידי גולדפילד , צמידים במחיר של כמה מאות שקלים בודדים
שבהחלט ניתן לענוד את הצמיד כמה זמן שרק רוצים ללא חרטות .

בזכות הגולדפילד ניתן לעצב צמידים במגוון רחב של סגנונות מבלי לפחד שהצורה העדינה תיהרס אחרי מספר שנים של שימוש.

כאן בהרשקו תכשיטים תוכלו למצוא צמידי הגולדפילד במגוון רחב של עיצובים, לגבר ולאישה. מצמידי גולדפילד פשוטים ועד צמידי גולדפילד מרובעים, או משובצים באבנים ורודות. הרשקו תכשיטים גם מחזיקה קולקציה של צמידי גולדפילד המשלבים חומרים אחרים ויוצרים מראה מיוחד וצבעוני (שחור וזהב).

כמו כל תכשיט זהב, הודות לציפוי הזהב של צמידי הגולדפילד שלנו, הניקיון שלהם הוא סופר קל ומהיר! בדיוק כמו זהב, את צמידי הגולדפילד שלנו ניתן לנקות בקלות ובפשטות באמצעות מעט מים וסבון. שוטפים את הצמיד היטב ומנגבים בעדינות עם מטלית עד שהצמיד מתייבש. אין שום צורך בכימיקאלים, ניסיון קודם או טירחה.


בניית אתרים 2all