הרשקו תכשיטיםחיפוש :

תכשיטים עתיקים


האהבה לוינטג' היא כבר מזמן לא טרנד חולף בארץ, אלא אופנה שכאן ובאה להישאר. יותר ויותר נשים מתחילות לשלב תכשיטים עתיקים בחיי היום יום שלהן וכשהן יוצאות לאירועים. התכשיטים העתיקים שלנו מגיעים בשלל "צורות וצבעים", משעונים לצמידים, מזהב לכסף, אם את מחפשת תכשיטים עתיקי- זה המקום בו תמצאי אותם! 


שעון הוא התכשיט אולי החשוב ביותר בקופסת התכשיטים שלך, היות ואת עונדת אותו בכל יום! אם תיכנסי לקטלוג שלנו תוכלי להתרשם ממגוון השעונים העתיקים שלנו ולמצוא את השעון המושלם עבורך. השעונים העתיקים שלנו יוכלו בקלות להתאים ליום בעידן בו הכל הופך לדיגיטלי, לחכם, דווקא עכשיו שעונים עתיקים משדרים מסר אחר, מסר בוגר יותר, עמיד יותר.
שעונים עתיקים
הם פשוט תכשיט עם ניחוח של פעם, של הגברים של שנות השמונים והשבעים. כששעונים היו הצהרה אופנתית, ומותגי השעונים יום שלך ולתת לכל מראה פשוט- ניחוח וינטג'.


ייצרו תכשיטים יפים ולא רק תכשיטים ״חכמים״.

צמידים עתיקים וטבעות עתיקות ,צמידים וטבעות עתיקים הם חגיגה בפני עצמה. ההרגשה של ללבוש תכשיט עתיק כמו צמיד או טבעת, היא אחת שאין שניה לה.

הצמידים העתיקים מומלצים במיוחד ללבישה לאירועים, כשבא לך להגיע בשמלה פשוטה, נעלי עקב קלאסיות, ולתת מגע קטן של סטייל, בעוד הטבעות העתיקות שלנו מתאימות ללבוש נועז יותר וצבעוני יותר.

אין מה לחשוש מלקנות תכשיטים עתיקים בהרשקו תכשיטים- היות ורוב התכשיטים העתיקים שלנו מגיעים עם אחריות. התכשיטים העתיקים שלנו מגיעים במגוון רחב של מתכות, עיצובים, צבעים ומחירים. אם מה שמתחשק לך לקנות זה תכשיט עתיק פשוט תקישי ״וינטג״ בתוך קטלוג המוצרים שלנו. אולי תמצאי איזה צמיד עתיק יפה עבורך, אולי איזה שעון עתיק לגבר שלך… מה שבטוח- אם את מחפשת תכשיט עתיק ויפהפה- תמצאי אותו בהרשקו תכשיטים.
בניית אתרים 2all