הרשקו תכשיטיםחיפוש :

טבעות לגבר


לפני המון שנים, טבעות לגבר שימשו לשתי מטרות- זיהוי ומעמד. היה ידוע הרי שבעת פגישת מלך או איש דת- על האדם הפשוט לנשק לו את הטבעת. אך זה לא היה השימוש היחידי של הטבעת. כל טבעת בהיסטוריה הכילה חותם מיוחד בראשה, חותם אשר שומש לסגירת מכתבים עם שעווה, ונועד לזיהוי שולח המכתב בוודאות. הטבעות היו עוברות בין הגברים באותה השושלת, ובימי הביניים אף היו משתמשים בטבעת של גבר כהוכחה לכך שהצליחו לנצח אוות בקרב, הרי אף גבר חי לא יוותר על הטבעת שלו!

טבעות לגבר בעידן המודרני

לא רק גברים נשואים לובשים טבעות. המון גברים החליטו כבר מזמן למצוא להם איזו טבעת שתלך איתם כברת דרך. בניגוד לנשים, המחליפות תכשיטים כל יום בהתאם להופעה שלהן, הגברים שלנו יותר נאמנים לפרטי האופנה שלהם, ולכן בחירת הטבעת הנכונה היא צעד חשוב לכל גבר. לגברים חשוב פרקטיות, מעשיות, לחסוך זמן ולהיות בראש שקט. טבעות הגברים שלנו פונות בדיוק לצורך הזה. בהרשקו תכשיטים תוכלו למצוא טבעות לגבר העשויות מטיטניום. טיטניום היא מתכת עמידה מאוד, חזקה מאוד, מחזיקה המון שנים וקלה מאוד לניקוי. רוב הגברים בוחרים לענוד תכשיטים מטיטניום בגלל סיבות אלו.

טבעת לכל אירוע

בתוך הקטלוג שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של עיצובים של טבעות לגבר, כמו: טבעות שחורות לחלוטין, טבעות שני צבעים (כסף המגוון הרחב של הטבעות לגבר שאנו מחזיקים בהרשקו תכשיטים נועד כדי שכל גבר יוכל למצוא את הטבעת שמתאימה לו, וכל ושחור, כסף וכחול…), טבעות יהלום, טבעות כסף עם שיבוץ אבנים, טבעות גולדפילד ועוד.
המגוון הרחב של הטבעות לגבר שאנו מחזיקים בהרשקו תכשיטים נועד כדי שכל גבר יוכל למצוא את הטבעת שמתאימה לו, וכל
אישה תוכל למצוא את הטבעת המושלמת לפנק איתה את הגבר שלה.

בניית אתרים 2all