הרשקו תכשיטיםחיפוש :

טבעת שם

טבעת שם

זוכרים את התקופה בה כולנו הסתובבנו עם שרשראות עם השם שלנו? אז זהו, שזה כבר טרנד שהשתדרג בטירוף. הטרנד החדש
היום הוא טבעות שם. טבעות המכילות איזור מרובע, רחב ושטוח, המאפשר חריטה בולטת ההופכת את השם שלכם לעיצוב אופנתי. מגיעות במגוון רחב של מתכות (זהב, כסף או גולדפילד ), טבעות השם של הרשקו תכשיטים יוכלו להתאים לכל גבר או
אישה ולכל תקציב.

טבעות חריטה

טבעות השם בחריטה בהרשקו תכשיטים מיוצרות לפי הזמנה ומעוצבות אישית עבור כל לקוח. טבעות שם ניתנות לחריטה בשני אופנים: שם מלא או ראשי התיבות של השם. ניתן לחרוט על טבעת השם בפשטות או להוסיף אבנים קטנות בתוך החריטה על מנת להפוך את הטבעת ליוקרתית יותר.

טבעות חותם

טבעות החותם שלנו בהרשקו תכשיטים מתחלקות לשני חלקים. חלקן עשויות מגולדפילד וחלק מכסף, טבעות אלו הן המתנה המושלמת לאצבע של אישה או של  גבר,  היות והן משדרות כוח ויוקרה, תוך כדי שהן שומרות על עיצוב נקי וחלק- מה שמאפשר בהרשקו תכשיטים תוכלו גם למצוא טבעות חותם עדינות יותראם חריטה בלבד או שניתן לשבץ את האותיות ואפשר גם לשבץ את כל הטבעת חותם כל עיצוב אשר עולה בראשכם   הטבעת ונותנת מראה יותר קלאסי ועדין מאשר מאסיבי, אך שומרת על האופציה שלכם לשלב אותן עם כל פריט לבוש ולענוד אותן לכל מאורע.

הניטראליות שלהן.

טבעת שם- מתנה שזוכרים

טבעות השם האישיות שלנו הן מתנה שיזכרו לנצח. אין כמו לקבל תכשיט יוקרתי ולראות את ראשי התיבות שלך חרוטים עליו. אנו ממליצים במיוחד על טבעת שם  כמתנה לכל מי  מחפש רעיונות למתנה לגבר\לאישה ופשוט לא מצליח להחליט באיזה תכשיט לבחור.
רק ההרגשה שהטבעת נחרטה במיוחד בשבילך, שהיא מיוחדת במינה ולא קיימת ב״סטוקים״- היא מתנה בפני עצמה.
ניתן לחרוט או לשבץ אות משם פרטי ואות משם משפחה בעיברית או באנגלית
רעיון יפה וזוגי אות אחת מכל בן\בת זוג
למגוון דוגמאות לחצו כאן תכשיטי שמות-טבעות שם חותם
בניית אתרים 2all