הרשקו תכשיטיםחיפוש :

תכשיטים

בדומה לתכשיטים רבים, הן תכשיטים לגברים והן תכשיטים לנשים, צמידים בשני המקרים, יש להם הרבה פעמים משמעות, לא רק מבחינת עיצוב ויופי, אלא מעבר לכך. צמידים רבים נושאים איתם מסר מסוים, וזו אחת הסיבות שהן גברים והן נשים אוהבים לענוד אותן סביב פרק כף היד.

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של צמידים מסוגים שונים, כמו כן אנחנו יכולים למצוא צמידים בעיצוב רגיל אל מול צמידים בעיצוב אישי אשר הוכן במיוחד עבור מי שעונד או מי שהזמין אותם. ההחלטה איזה צמיד לענוד בדרך כלל מתקבלת על פי נקודות כמו יופי, נוחות, משמעות וכמובן מחיר. אנחנו נתייחס לנקודות אלו ולנקודות נוספות בחלק הבא בו נציג לכם דוגמאות שונות של צמידים לגברים וכן צמידים לנשים.

כפי שאנחנו יודעים, ניתן למצוא מגוון רחב של צמידים במקומות שונים, החל מחנויות תכשיטים, חנויות מעצבים, אתרי אינטרנט, ועוד. בכל מקום בו תחליטו לרכוש צמידים לגברים או צמידים לנשים, חשוב לבדוק מאילו חומרים עשוי הצמיד, האם מדובר בגולדפילד או טיטניום, האם הוא בגודל מתאים לפרק כף היד,  האם מדובר בעיצוב רגיל או אישי. אלו חלק מהנקודות שיש לבדוק לפני שמחליטים לקנות צמיד כזה או אחר.

איזה צמיד מומלץ לרכוש

כאמור יש מספר נקודות שאנחנו יכולים על פיהם להחליט איזה צמיד לרכוש, לנו או לבני ובנות הזוג שלנו. אנחנו נעבור על הנקודות השונות בשביל שנוכל לעזור לכם להחליט.

מראה – כאן אפשר לבחור בין צמיד דקה לעבה, צמיד מתלפף, צמיד חרוזים, צמיד עם סוגר או צמיד שלושת רבע ועוד. ניתן למצוא צמידים עדינים הן עבור והן עבור נשים, וכן ניתן למצוא צמידים בולטים ונוצצים, דוגמת צמידי אייל גולן עם כסף ויהלומים נוצצים. אנחנו נבחר בסוג הצמיד בו אנחנו מעוניינים על פי האופי שלנו, וכן עלינו להתאים אותו לבגדים אותם אנחנו לובשים.

משמעות – כאמור לצמידים יכולה להיות משמעות רבה. כבר מנעורינו כשאנחנו מקבלים צמידי ידידות מחברים או חברות ובוודאי בתקופות מאוחרות יותר בחיים. יש מי שעונד צמידים עם השם שלו או השם של בת זוגתו וילדיו, יש מי שעונד צמיד עם תאריך מסוים בעל חשיבות עבורו, צמידים עם משמעות דתית(למשל עם חריטה בנוסח "יברכך ה' וישמרך") ועוד. ברוב המקרים, צמידים שחרוט עליהם משהו אישי גם יעוצבו בהתאמה אישית.

חומרים – בניגוד לעגילים או טבעות, הרי שאנחנו יכולים למצוא צמידים במגוון חומרים, לעיתים אפילו משולבים. החל מצמידי בד איכותיים, צמידים מחרוזים, גולדפילד, טיטניום, כסף, אבני חן, עור ועוד. כאמור אנחנו יכולים למצוא גם צמידי אייל גולן, עם יהלומים נוצצים. וכן צמידים חרוטים בסגנונות שונים. כל אחד מהחומרים שציינו יכול להתאים לגברים ולנשים כאחד, תלוי כמובן בעיצוב שלהם.

מחיר – עולם הצמידים נע ממחירים של עשרות שקלים עד אלפי שקלים. המחיר נקבע על פי סוג החומר ממנו מורכב הצמיד וכן על פי סוג העיצוב שלו. מן הסתם, צמידים עם זהב, כסף או אבנים עולים יותר מאשר צמידים רגילים. 

בניית אתרים 2all